Pedicure

Zdrowe i zadbane stopy są podstawą dobrego samopoczucia. Dlatego warto poświęcić im trochę więcej uwagi. Profesjonalnie wykonany zabieg pozwoli Twoim stopom poczuć się lekko i świeżo.

Pedicure podstawowy

Zabieg pedicure rozpoczyna się kąpielą stóp z dodatkiem soli o właściwościach zmiękczających i odświeżających. Następnie usuwany jest zrogowaciały naskórek od strony podeszew stóp za pomocą specjalistycznej frezarki. Kolejnym etapem jest odsunięcie oraz ewentualne wycięcie, skrócenie, opiłowanie i nadanie kształtu paznokciom. W przypadku nierówności na płytce paznokciowej powierzchnia jest wygładzana i polerowana.

Do zabiegu można włączyć malowanie paznokci. Na koniec zabiegu aplikujemy krem nawilżająco-regenerujący do stóp.

Opracowanie paznokci

Zabieg polecany osobom, które nie mają większych problemów z silnym rogowaceniem naskórka lub jako zabieg pielęgnacyjno-odświeżający między zabiegami pedicure podstawowego również z malowaniem paznokci. W przypadku tej opcji pomijana jest część moczenia stóp oraz frezowania naskórka podeszew stóp. Zabieg polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci, odsunięciu skórek wraz z wycinaniem oraz pomalowaniu paznokci.

Zabieg parafinowy

Zabieg na ciepło, intensywnie odżywiający i regenerujący skórę stóp. Dzięki bogatej zawartości naturalnych składników natłuszczających parafina natłuszcza, wygładza, odżywia, nawilża, rozgrzewa i zapewnia długotrwałe uczucie relaksu i odprężenia.

UsługaCena
Pedicure podstawowy 70.00 PLN
Pedicure z malowaniem tradycyjnym 80.00 PLN
Pedicure z malowaniem french 90.00 PLN
Malowanie tradycyjne 35.00 PLN
Malowanie tradycyjne french 45.00 PLN
Malowanie paznokci lakierem hybrydowym 1 kolor 60.00 PLN
Malowanie paznokci lakierem hybrydowym french 70.00 PLN
Rekonstrukcja paznokcia (cena od) 10.00 PLN
Pedicure z hybrydą 1 kolor 100.00 PLN
Pedicure z hybrydą french 110.00 PLN
Usunięcie żelu/hybrydy 30.00 PLN
Zdobienia, cyrkonie, efekty (cena ustalana indywidualnie) 5.00 PLN
pedicure