29.04.2014Sukces podczas Nails Olympic Show – Perfect French!

mistrzostwa paznokcioweKatarzyna Lewandowska - właścicielka gabinetu kosmetycznego Allure – zdobyła II miejsce w Mistrzostwach „Nails Olympic Show – Perfect French” Polskich eliminacjach do Mistrzostw Świata w Dusseldorfie.

 

27 kwietnia podczas mistrzostw paznokciowych „Nails Olympic Show – Perfect French” odbywających się w czasie targów Look/Beauty Vision
w Poznaniu o podium starały się dwie grupy uczestników. Pierwsza to osoby, które tak jak Kasia pierwszy raz brały udział w takim wydarzeniu oraz grupa druga – osoby z mistrzowskimi tytułami.

 

Zadaniem konkursowym było wykonanie perfekcyjnych paznokci french wybraną techniką oraz pomalowanie paznokci jednej dłoni czerwonym lakierem. Czasu wydawało się dość dużo, ale emocje i stres dawały się we znaki tak, że niektórzy uczestnicy nie zdążyli z wykonaniem paznokci. Po zakończeniu pracy paznokcie modelek podlegały ścisłej ocenie jury.

 

Gdy zaproszono wszystkich uczestników na scenę a chwilę później ogłoszono, że zajęłam II miejsce poczułam ogromną radość i satysfakcję, bo konkurencja była naprawdę duża! - opowiada właścicielka Allure. Już dziś planuję udział w kolejnych mistrzostwach (już w grupie osób z tytułem mistrzowskim). Będę trenować by powalczyć o tytuł mistrza i móc reprezentować Polskę w paznokciowych Mistrzostwach Świata… - dodaje.


Wróć do aktualności